+380686478137 +380994836353

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Прапор ЄС (Вишитий) – 1м*1.5м

600,00 

Прапор Євросоюзу (Аплікація + Вишивка)

Матеріал – тканий поліестр
Аплікація – тканий поліестр
Кріплення – кишеня під держак (діаметр = 3см) з лівого боку / люверси
Застосування – зовнішнє, для місць з особливими кліматичними умовами. Тканина відмінно переносить вологу і яскраве сонце.

Прапор Європи являє собою 12 золотих п’ятикутних зірок, розташованих по колу, аналогічно цифр на циферблаті годинника. Спочатку був прапором Ради Європи.

У широкому сенсі прапор може використовуватися як символ Європи як частини світу, або як символ єдності всіх народів Європи незалежно від міжнародних організацій. Відповідно, кількість зірок не відображає число країн-учасниць Європейського союзу, оскільки прапор був призначений представляти всіх людей Європи, навіть за межами Євросоюзу[1].

В офіційному поясненні до рішення комітету міністрів Європейської ради від 9 грудня 1955 року по прийняттю прапора говориться наступне:

На тлі блакитного неба західного світу зірки символізують народи Європи в колі, знак єдності. Кількість зірок незмінно, визначається рівним дванадцяти. Це число символізує досконалість і повноту.

25 вересня 1953 року нарада Європейської ради рекомендувало до прийняття прапор з 15 золотих зірок на синьому тлі, який повинен був представляти число членів Європейської ради.

Ця пропозиція зустріла опір Німеччини, тому що це означало б визнання Саару, який був одним з 15 членів, як самостійна держава. Саар і Франція з іншого боку відкинули число 14 зірок, тому що тоді в Саарі існували прагнення до самостійності. Число 13, багато хто сприйняв як число нещастя. 10 як число засновників Європейського союзу перешкоджало б ідеї відкритості союзу. Так нарешті домовилися про 12 зірок, як символ довершеності.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Прапор ЄС (Вишитий) – 1м*1.5м”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ukUkrainian

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop